Site Overlay

Volné termíny v roce 2021

Volné termíny v roce 2021.

Právě vypisujeme skupinové termíny na rok 2021

Individuální výuku lze opět objednat i mimo oficiální kalendář vypsaných kurzů.

Počet volných míst
27. 3. 2021
Cestovní endura – základní offroad kurz
10. 4. 2021
25. 4. 2021
Silniční kurz zaměřený na on road jízdu Vyprodáno
28. 4. 2021 Všední den

Cestovní endura – základní offroad kurz

4. 5. 2021 Všední den

Silniční kurz pro čerstvé držitele řidičských průkazů = začátečníky, typ kurzu on road (silniční) jízda

15. 5. 2021 Cestovní endura – základní offroad kurz Vyprodáno
19. – 23. 5. 2021 Motokemp pro ženy:

29. 5. 2021
5. 6. 2021
Advance pro cestovní endura – pro pokročilé.
Vhodné pro středně pokročilé jezdce.
27. 6. 2021
Silniční kurz zaměřený na on road jízdu Vyprodáno
20. – 24. 6. 2021 Motokemp pro ženy:

10. 7. 2021
7. 8. 2021
Kurz pro ostrá endura ideální pro KTM exc, HQ FE / TE apod. Vyprodáno
21. 8. 2021
8.-12. 9. 2021
Motokemp pro ženy:

Vyprodáno

V případě více než dvou žáků u skupinových lekcí a u všech individuálních lekcí 1 žák / 1 instruktor, je možné dohodnout i lekci mimo tyto vypsané termíny.

Pro dotazy, či objednávky lze využít objednávkový formulář níže.

Rovněž můžete psát na: info@gasovamotoskola.cz

Nebo volejte: 792 334 553

„Jediný dochovaný snímek, kde se tvářím smrtelně vážně :-)“

Věnujte prosím pozornost bezpečnostním podmínkám, se kterými v případě objednání kurzu souhlasíte.

Souhlas se zpracováním osobních údajů:

V souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon“) tímto souhlasím se zpracováním osobních údajů a souhlas uděluji na dobu 10 let od udělení souhlasu. Souhlas se zpracováním uděluji dobrovolně a byl jsem poučen v souladu se zákonem o všech svých právech podle zákona, zejména s právem přístupu k osobním údajům, právem na opravu osobních údajů, právy podle § 21 zákona jakož i právem tento souhlas kdykoli bezplatně odvolat zasláním e-mailu na e-mailovou adresu info@gasovamotoskola.cz, což stvrzuji objednáním lekce výuky.

Bezpečnostní podmínky:

Předpokládáme, že na náš kurz se budou hlásit jen samí jedinci, kteří používají zdravý selský rozum a jsou svéprávní, avšak pro případ, že by k nám přeci jen zbloudila „ovečka“ ze stáda zlých a zákeřných jedinců, jsme nuceni uvést tyto podmínky, které platí na naše všechny služby:

Podáním přihlášky / objednáním termínu, vyjadřují účastníci svůj souhlas s tím, že se akcí účastní z vlastní vůle a na vlastní nebezpečí.

Nesou výhradní občanskoprávní a trestněprávní odpovědnost za všechny škody, způsobené jimi samými či jimi používaným vozidlem. Účastníci se podáním přihlášky vzdávají jakýchkoliv nároků na náhradu přímých či nepřímých věcných škod či ublížení na zdraví vzniklých z jakéhokoliv právního důvodu v souvislosti s dotčenou akcí, jakož i potvrzuje, že se zúčastní takových závodů na vlastní žádost a také na vlastní nebezpečí. Toto potvrzují účastí na kurzu.