Site Overlay

Naučte se ovládat vaše SUV v terénu

Proč je dobré umět ovládat vůz mimo zpevněný povrch?!

–          Není nic smutnějšího, než pohled na řidiče SUV, který si neumí poradit se svým vozem disponujícím 4×4 v místech, kde projedou i klasické osobáky s pohonem jedné nápravy. (Kemp, přírodní zatravněné parkoviště apod.)

–          Výraznou pomocí vám bude získání dovedností také v zimním období, tedy v době, kdy se budete častěji pohybovat na sněhu, či na jiných površích s minimální adhesí.

–          V naší  4×4 škole se naučíte, jak si počínat v takových situacích, které vám nejen pomohou vyjet, ale navíc mnohdy dokáží předejít, či úplně eliminovat poškození vozu vlivem řidičské chyby.

 

 

Pro dotazy, či objednávky lze využít objednávkový formulář níže.

Rovněž můžete psát na: info@gasovamotoskola.cz

Nebo volejte: 792 334 553