Site Overlay

Kromě dovedností vás dovedeme i k získání řidičského oprávnění

Jelikož se zvyšuje poptávka nejen po kurzech zvyšující dovednosti jezdců, ale také po čistokrevném kurzu autoškoly, tedy cestě k získání řidičského průkazu, připravili jsme pro Vás speciální balíček.

Ten obsahuje jednak vlastní výuku a přípravu na zkoušky + následné získání řidičského průkazu po úspěšném absolvování závěrečných jízd a složení testů (autoškola se z principu specializuje na výuku dopravních předpisů a základů pro složení závěrečné zkoušky) + 2. část, obsahující následný obsáhlý kurz , který se specializuje právě na správnou výuku a zažití těch správných návyků začínajících jezdců v provozu, volbu správné stopy, správného nastavení ovládacích prvků Vašeho stroje, a další důležité dovednosti, vycházející z motorkářské praxe.

 

 

Objednávky a dotazy můžete směrovat sem: