Site Overlay

Otočka kolem nohy se 1/4 tunou

Když v naší enduroškole učíme lidi na čtvrttunových cestovních endurech otočku kolem nohy, často slýcháváme, na co je taková frajeřina vůbec dobrá?!

Avšak pokud jezdíte mimo asfalt, je jen otázkou času, kdy narazíte na překážku, která prostě nejde projet (například přes sebe popadané stromy).

V takovém případě se musíte chtě nechtě otočit a jelikož jedete v terénu, je velmi pravděpodobné, že místa na takový manévr bude poskromnu. A zde přichází vaše chvíle, neboť podobným manévrem nejen ušetříte čas, ale především hromadu energie, kterou zde vyplýtvají vaši kamarádi, tarabící mašinu střídavě vřed a vzad.

 

Pro dotazy, či objednávky lze využít objednávkový formulář níže.

Rovněž můžete psát na: info@gasovamotoskola.cz

Nebo volejte: 792 334 553

   

   

  Bezpečnostní podmínky:

  Předpokládáme, že na náš kurz se budou hlásit jen samí jedinci, kteří používají zdravý selský rozum a jsou svéprávní, avšak pro případ, že by k nám přeci jen zbloudila „ovečka“ ze stáda zlých a zákeřných jedinců, jsme nuceni uvést tyto podmínky, které platí na naše všechny služby:

  Podáním přihlášky / objednáním termínu, vyjadřují účastníci svůj souhlas s tím, že se akcí účastní z vlastní vůle a na vlastní nebezpečí.

  Nesou výhradní občanskoprávní a trestněprávní odpovědnost za všechny škody, způsobené jimi samými či jimi používaným vozidlem. Účastníci se podáním přihlášky vzdávají jakýchkoliv nároků na náhradu přímých či nepřímých věcných škod či ublížení na zdraví vzniklých z jakéhokoliv právního důvodu v souvislosti s dotčenou akcí, jakož i potvrzuje, že se zúčastní takových závodů na vlastní žádost a také na vlastní nebezpečí. Toto potvrzují účastí na kurzu.