Site Overlay

Zázemí a podpora

Novinka:

I v případě, že Váš stroj během kurzu vypoví službu, ať už pro technickou závadu, či defekt apod., máme pro vás připravený odvoz na uzamčený a střežený parking, kde je možné stroj ponechat až do doby, kdy buď bude například defekt odstraněn, nebo v případě poruchy, než si pro motocykl přijede asistenční služba, či než si seženete odvoz stroje domů. Mimochodem, rovněž jsme schopni vám do vzdálenosti cca 100 km porouchaný stroj přepravit po skončení kurzu až domů.

 

 

Pro dotazy, či objednávky lze využít objednávkový formulář níže.

Rovněž můžete psát na: info@gasovamotoskola.cz

Nebo volejte: 792 334 553

 

   

   

   

  Bezpečnostní podmínky:

  Předpokládáme, že na náš kurz se budou hlásit jen samí jedinci, kteří používají zdravý selský rozum a jsou svéprávní, avšak pro případ, že by k nám přeci jen zbloudila „ovečka“ ze stáda zlých a zákeřných jedinců, jsme nuceni uvést tyto podmínky, které platí na naše všechny služby:

  Podáním přihlášky / objednáním termínu, vyjadřují účastníci svůj souhlas s tím, že se akcí účastní z vlastní vůle a na vlastní nebezpečí.

  Nesou výhradní občanskoprávní a trestněprávní odpovědnost za všechny škody, způsobené jimi samými či jimi používaným vozidlem. Účastníci se podáním přihlášky vzdávají jakýchkoliv nároků na náhradu přímých či nepřímých věcných škod či ublížení na zdraví vzniklých z jakéhokoliv právního důvodu v souvislosti s dotčenou akcí, jakož i potvrzuje, že se zúčastní takových závodů na vlastní žádost a také na vlastní nebezpečí. Toto potvrzují účastí na kurzu.