Site Overlay

Zimní trénink

 

Zima nebývá zrovna nejoblíbenějším obdobím motorkářů.

 

Ti z vás, kteří vlastní i ostré enduro, mohou i nadále trénovat skrze zimní čas, avšak Ti méně šťastní, kteří mají jeden stroj, mnohdy jen smutně sledují padající vločky za okny a propadající se rtuť teploměru.

Pokud však chcete zahnat moto – abstinenční příznaky, vřele doporučujeme zimní trénink na kole. Jednak se lépe odbourávají pozůstatky vánočního cukroví, ale především procvičujete cit por rovnováhu + většinu návyků, které běžně používáte na motorce, jakým je například směr pohledu.

Chápeme, že cyklisté nebývají 2x oblíbeným účastníkem dopravního provozu, proto spíše než jízdu po zasolených silnicích, doporučujeme trénink v přírodě.
Kromě trénování jízdních dovedností vám totiž pomůže klid a mír zimní krajiny, uklidnit nervy.

 

 

Pro dotazy, či objednávky lze využít objednávkový formulář níže.

Rovněž můžete psát na: info@gasovamotoskola.cz

Nebo volejte: 792 334 553

 

   

   

   

  Bezpečnostní podmínky:

  Předpokládáme, že na náš kurz se budou hlásit jen samí jedinci, kteří používají zdravý selský rozum a jsou svéprávní, avšak pro případ, že by k nám přeci jen zbloudila „ovečka“ ze stáda zlých a zákeřných jedinců, jsme nuceni uvést tyto podmínky, které platí na naše všechny služby:

  Podáním přihlášky / objednáním termínu, vyjadřují účastníci svůj souhlas s tím, že se akcí účastní z vlastní vůle a na vlastní nebezpečí.

  Nesou výhradní občanskoprávní a trestněprávní odpovědnost za všechny škody, způsobené jimi samými či jimi používaným vozidlem. Účastníci se podáním přihlášky vzdávají jakýchkoliv nároků na náhradu přímých či nepřímých věcných škod či ublížení na zdraví vzniklých z jakéhokoliv právního důvodu v souvislosti s dotčenou akcí, jakož i potvrzuje, že se zúčastní takových závodů na vlastní žádost a také na vlastní nebezpečí. Toto potvrzují účastí na kurzu.