Site Overlay

Enduroškola pro cendura

Vlastníte cestovní enduro a láká vás vůně výletů za svobodou, kde nebudete svazováni pouty asfaltového koberce?

V kurzu pro cestovní endura se naučíte nejen, jak si stroj vhodně nastavit pro výletování mimo asfalt, ale naučíme vás i techniku správné pozice těla při takové jízdě, nemluvě o prozrazení a následném trénování těch správných technik, díky kterým se vám podaří zdolat bez poškození zdraví, techniky i sebevědomí nástrahy, které vám před stroj připraví matička příroda.

Nejprve, ještě na pevném podkladu, vás naučíme správné jízdní polohy pro jízdu v sedě i ve stupačkách.

Nebude chybět ani výuka brzdění, akcelerace a především zatáčení.

Budete-li se cítit, naučíme vás s „cendurem“ zdolávat  svahy…

Ochutnáte i pocit, když se vám odlepí kola od rodné hroudy a dozvíte se, jak se v takovém případě chovat.

Zdokonalíme vás v jízdě jak na cestovních endurech, ale i velkých skútrech

Level výuky vždy přizpůsobujeme daným schopnostem jednotlivých žáků

Nejprve vše vysvětlíme, ukážeme a když nejsou dotazy, dohlédneme na vás, abyste se techniku naučili bez špatných návyků.

Pro dotazy, či objednávky lze využít objednávkový formulář níže.

Rovněž můžete psát na: info@gasovamotoskola.cz

Nebo volejte: 792 334 553